• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Junior marketing munkatárs

    A Budai Egészségközpont hazánk egyik legnagyobb magánegészségügyi intézménye, amely 21 éve nyújt teljes körű, személyre szabott, minőségi szolgáltatásait megbízható partnerként ügyfelei számára.

    Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

    Érdekli a vállalati marketing izgalmas világa? Ön szerint is az adat vezérelt marketing az ügyfélszerzés kulcsa? Szívesen dolgozna az ország egyik vezető magánegészségügyi intézetében? Szeretne izgalmas feladatokat megoldani egy jó hangulatú, összetartó csapat tagjaként? Amennyiben igen a válasza tekintse meg a junior marketing munkatárs pozíció leírását és küldje el jelentkezését!

    Feladatok:

    • digitális felületek (web, social media, intranet) teljeskörű adminisztrációja különös tekintettel a SEO beállításokra,
    • marketing folyamatok adminisztrációja, fejlesztési pontok beazonosítása,
    • marketing-kommunikációs kampányok végrehajtása,
    • részvétel a marketing anyagok gyártásában,
    • kapcsolattartás a marketing osztály külső és belső partnereivel,
    • rendezvényszervezéssel kapcsolatos teendők ellátása,
    • belső riportok, statisztikák készítése,

    Elvárások:

    • felsőfokú gazdasági végzettség,
    • 2 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben,
    • webadminisztrációban szerzett tapasztalat,
    • precíz, munkájára igényes, támogató szemléletű,
    • angol nyelvtudás,
    • MS Office magabiztos használata,
    • proaktív, kreatív, rugalmas személyiség,
    • széles látókör, nyitottság, általános tájékozottság,
    • kulturált, udvarias viselkedés,

    Előny:

    • magánegészségügyben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • versenyképes juttatási csomag,
    • hosszú távú, biztos munkahely,
    • fejlődési lehetőség,
    • teljes munkaidős foglalkoztatás,
    • összetartó, jó hangulatú csapat.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a hr@bhc.hu címre várjuk 2022. július 22-ig.

    Felhívjuk a Tisztelt Pályázók figyelmét arra, hogy az egészségügyi intézmények kizárólag oltással rendelkező kollégákat foglalkoztathatnak! Megértésüket köszönjük!