• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu

    Orvosigazgató privát járó- és fekvőbeteg ellátó részleg

    A pozícióról

    Új vezetőnk feladata lesz a terület irányítása a vállalat stratégiájának és a vonatkozó előírásoknak megfelelően, a folyamatok szabályozása, a gyógyító tevékenységben résztvevő munkavállaló és közreműködő kollégák vezetése, kapcsolattartás a társterületekkel, külső partnerekkel, egészségügyi hatósággal.

    Elvárások

    • Szakorvosi végzettség
    • Legalább 10 éves vezetői gyakorlat, emberközpontú vezetési stílus
    • Magánegészségügyben szerzett tapasztalat
    • Stratégiai gondolkodás
    • Proaktív munkamódszer
    • Ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
    • Nyitott, innovatív, derűs személyiség

    Amit kínálunk

    • Versenyképes jövedelem
    • Alkalmazotti jogviszony a Munka Törvénykönyve szerint
    • Teljes munkaidős foglalkoztatás
    • Kiváló munkakörülmények, támogató csapat

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megnevezésével a hr@bhc.hu e-mail címre várjuk 2022. január 31.

    Felhívjuk a Tisztelt Pályázók figyelmét arra, hogy az egészségügyi intézmények kizárólag oltással rendelkező kollégákat foglalkoztathatnak! Megértésüket köszönjük!