• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu

    Privát fekvőbeteg koordinátor

    A Budai Egészségközpont, Budapest egyik legnagyobb magánegészségügyi szolgáltatója Privát fekvőbeteg koordinátor munkatársat keres.

    Feladatok:

    • a magánkórházi szolgáltatások iránt érdeklődők tájékoztatása,
    • árajánlatok készítése a Páciensek részére,
    • szerződéskötés, egyéb adminisztratív teendők,
    • betegút szervezése,
    • számlázás, pénzkezelés,
    • riportok, statisztikák vezetése,
    • kapcsolattartás a társszervezetekkel, orvosokkal.

    Elvárások:

    • felsőfokú végzettség,
    • egészségügyben szerzett tapasztalat,
    • gyakorlott MS Office felhasználó,
    • kiváló szervező és együttműködési készség,
    • proaktivitás,
    • nyugodt, derűs attitűd,
    • stressztűrő képesség.

    Előny:

    • hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • angol nyelvtudás.

    Amit kínálunk:

    • versenyképes bérezés,
    • modern géppark, kiváló munkakörülmények,
    • barátságos légkör, nagyszerű kollégák,
    • szakmai fejlődés lehetősége.

    A fényképpel, és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a hr@bhc.hu címre várjuk 2021. december 15-ig.