• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu

    Vállalati ügyfélkapcsolati munkatárs

    A Budai Egészségközpont, Budapest egyik legnagyobb magánegészségügyi szolgáltatója Vállalati ügyfélkapcsolati munkatársat keres.

    Feladatok:

    • céges szerződések nyilvántartása, rögzítése, jogosultsági listák kezelése,
    • céges bejövő/kimenő hívások/e-mailek kezelése,
    • céges partnerekkel folyamatos kapcsolattartás,
    • szűrővizsgálatok szervezésében való részvétel,
    • számlázás,
    • szűrés statisztikák és egyéb kimutatások készítése.

    Elvárások:

    • legalább középfokú végzettség,
    • kiváló kommunikációs-, és problémamegoldó képesség,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel ismeret,
    • proaktivitás, önálló munkavégzés,
    • ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet,
    • lojalitás, hosszú távú elkötelezettség,
    • derűs, magabiztos, nyugodt attitűd,
    • monotónia tűrés.

    Előny:

    • egészségügyben szerzett tapasztalat vagy számlázási ismeret

    Amit kínálunk:

    • alkalmazotti jogviszony,
    • versenyképes bérezés,
    • privát egészségbiztosítási csomag, cafeteria,
    • hosszú távú, biztos munkahely,
    • kiváló munkakörülmények.

    Munkavégzés helyszíne: XII. kerület

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az erzsebet.szantai@bhc.hu e-mail címre várjuk.