• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu
    language enmagyar

    Aktuális álláshirdetéseink

    Budapest meghatározó magánegészségügyi intézménye, az „Év magánrendelője 2016” címet elnyert Budai Egészségközpont újonnan nyíló járóbeteg egységébe

    Belgyógyász szakorvos
    Bőrgyógyász szakorvos
    Foglalkozás-egészségügyi szakorvos
    Kardiológus szakorvos
    Szemész szakorvos
    Radiológus szakorvos

    kollégákat keres!

    aktualis-poziciok

    Elvárások

    Szakorvosi végzettség
    MOK tagság
    Érvényes működési kártya
    Ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet
    Kiváló kommunikációs készség
    Empátia

    Előny

    Magánegészségügyben szerzett tapasztalat
    Orvos szakmai angol nyelvtudás

    Amit kínálunk

    Versenyképes bérezés
    Rugalmasan választható foglalkoztatási jogviszony
    Teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás
    Modern eszközökkel felszerelt rendelők
    21. századi munkakörülmények
    Felkészült, segítőkész asszisztencia, adminisztrátorok
    Válogatott ügyfélkör
    Fejlődési lehetőség
    Üzemorvosi szakvizsga megszerzésére akkreditált szakképzőhely

    Pályakezdő, és külföldről hazatérő kollégák jelentkezését is várjuk!

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, pozíció megnevezésével a hr@bhc.hu e-mail címre várjuk 2017. április 30-ig.