• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu
    language enmagyar

    Egészségügyi asszisztens

    Érdekli az egészségügy? Szívesen dolgozna a szakmájában és fejlesztené tovább tudását egy modern, kellemes környezetben lévő magánegészségügyi intézményében?

    Csatlakozzon a Budai Egészségközpont csapatához egészségügyi asszisztens munkatársként!

    egészségügyi asszisztens

    Munkavégzés helye: Budapest, XII.- XIII. kerület

    Feladatok

    • általános asszisztensi és szakasszisztensi feladatok,
    • egészségügyi szűrővizsgálatok alatti asszisztensi teendők,
    • vérvétel, infúziós kezelés adása,
    • a területekhez kapcsolódó teljes körű adminisztráció.

    Elvárások

    • ápolói végzettség /OKJ 54, OKJ 55 /,
    • 3-5 év szakmai tapasztalat,
    • vérvételben és infúziós kezelésben való jártasságra,
    • kiváló kommunikációs készség, segítőkész, kedves, türelmes személyiség,
    • kulturált megjelenés.

    Előny

    • foglalkozás egészségügyi szakápolói végzettség,
    • körzeti közösségi ápolói végzettség,
    • angol nyelv ismerete.

    Amit kínálunk

    • alkalmazotti jogviszony,
    • kiváló munkakörülmények,
    • versenyképes bérezés,
    • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
    • dinamikus, jó hangulatú csapat.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat az erzsebet.szantai@bhc.hu címre várjuk.